W Centrum Obrotu Rolno Spożywczego 19 września br. odbył się pierwszy Targ Regionalny na którym można było zakupić zdrowe, świeże, wysokiej jakości produkty prosto od lokalnych producentów. Na Targu Regionalnym swoje produkty oferowali  rolnicy, sadownicy, pszczelarze, winiarze, przetwórcy, producenci zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. Mimo niesprzyjającej pogody targ spotkał się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami medialnymi z tego wydarzenia:

https://tarnow.naszemiasto.pl/targ-regionalny-w-tarnowie-na-ulicy-gieldowej-mozna-bylo/ar/c15-8460071

http://tarnow.net.pl/articles/s/i/342142

https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/10201,zdrowa-i-smaczna-zywnosc-w-malopolsce-targ-regionalny-w-tarnowie

https://www.facebook.com/STARnowa.TV/posts/4353687708002291

https://www.facebook.com/Tarnowska.AgencjaRozwoju.Regionalnego

Podczas Targu  wśród uczestników przeprowadzona została ankieta. Jej wyniki pokazują ogromne zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia co skłania nas do organizacji kolejnych edycji tego wydarzenia. Mieszkańcy Tarnowa i okolic chcieliby regularnie odwiedzać Targ i zaopatrywać się w lokalne produkty dobrej jakości.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu postanowiliśmy organizować Targ Regionalny w każdą czwartą niedzielę miesiąca, a 19 grudnia 2021r. chcemy natomiast zorganizować Targ Bożonarodzeniowy, na który zaprosimy Wystawców mogących zaoferować mieszkańcom Tarnowa i okolic  wszelkie produkty spożywcze dobrej jakości związane z Świętami Bożego Narodzenia.

ZAPRASZAMY !