Za nami majowa edycja Targu Regionalnego. To czas, kiedy w sprzedaży pojawiają się truskawki, nie mogło ich więc zabraknąć także u nas. Liczymy, że za miesiąc pojawią się w formie wypieków i przetworów. Późna wiosna to także czas prac w ogrodzie. Na Targu Regionalnym można było zaopatrzyć się w bardzo ciekawe i rzadkie sadzonki krzewów, traw czy bylin. Najważniejsze było jednak to, co zawsze przyciąga klientów: najlepsze smaki regionu. Były wędliny, wypieki, przetwory, sery krowie oraz kozie, oleje, miody, kawa i rzemieślniczo wyrabiane słodycze.

Zdjęcia z majowej edycji Targu Regionalnego